Konkurs – do wygrania catering Zielono Mi

Wraz z rozpoczęciem wiosny chciałabym zachęcić Was do zadbania o siebie i swoje zdrowie. Zróbmy porządki nie tylko w szafach, ale także w swoim organizmie. Zadbajmy o nasze ciało i duszę :).Konkurs – do wygrania catering zielonomicatering.pl

Pamiętacie ten test cateringu Zielono Mi, który oferuje dania wg diety dr Dąbrowskiej?  Wiele osób było zainteresowanych całym tym oczyszczaniem, jeszcze więcej chwaliło się swoimi efektami i dobrym samopoczuciem, dlatego dzisiaj mam coś dla Was specjalnego.

Razem z cateringiem Zielono Mi przygotowałam dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 3-dniowy program weekendowy z dietą dr Dąbrowskiej. Catering dowożony jest na terenie całego Trójmiasta (to możecie zobaczyć obszar dostaw).

Zadanie konkursowe

Napisz mi w komentarzu, dlaczego to właśnie Ciebie mam wybrać do przetestowania cateringu Zielono Mi?

Zostaw również email do siebie, abym mogła napisać do Ciebie kiedy wygrasz. Wybiorę 1 osobę, która przekona mnie, że to właśnie dla Niej dieta jest najbardziej potrzebna :).

Konkurs trwa do 10.04.2019 do godz. 23.59.

dopisane 17.04.19: konkurs WYGRYWA Aga

” Zbieram się juz do tej diety bardzo długo, nawet książki kupilam. Niestety siły brak, zeby zaczac. A powinnam ze wzgledow zdrowotnych: tarczyca, początek zwyrodnien, nadciśnienie. Taki catering by mnie zmotywował, szkoda byloby po weekendzie przerwac. Myślę, ze w moim wieku ( po 40) warto byloby zastosowac własnie tą diete.
Pozdrawiam „

GRATULACJE