Ulubieńcy maja 2019

Maj to mój ulubiony miesiąc. Pogoda zaczyna się poprawiać, kwiaty na drzewach już kwitną i są moje urodziny! W tym roku 30ste! Chodźcie poczytać o moich ulubieńcach.Ulubieńcy maja

  • Moje 30-ste urodziny!

https://www.instagram.com/p/BxnEjSeIBqG/

Wyprawiłam sobie hawajską imprezę z okazji 30-stych urodzin dla znajomych, przygotowałam masę pyszności i byłam bardzo zadowolona z efektu! Tort, a nawet dwa też sama sobie zrobiłam :). Jak ładnie poprosicie to wrzucę Wam przepisy hawajskie i na tort number cake (na tort rabarbarowy przepis jest tutaj).

https://www.instagram.com/p/BxozwBCoZvT/

https://www.instagram.com/p/BxsZGn4Ifxs/

Rodziców i babcię natomiast zabrałam na elegancki brunch do Hotelu Rezydent (pokażę Wam, co jedliśmy o tu za jakiś czas).

https://www.instagram.com/p/Bx4bkJyIzvq/

Chwilę przed urodzinami napisałam wpis ku pamięci „co się zmienia przed 30-stką” myślę, że wrócę do niego za kilka lat i będzie świetną pamiątką.

Przypominam Wam też, że warto stworzyć swoją listę marzeń i móc skreślać kolejne zrealizowane marzenia i dopisywać kolejne (moja lista marzeń jest tu).

  • Sesje ciążowe

Niewiele z Was wie, ale moja przygoda z fotografią rozpoczęła się od sesji portretowych i plenerowych. Miło jest sobie przypomnieć, że dalej to lubię. W maju zrobiłam dwie sesje ciążowe i rodzinne dla bliskich mi dziewczyn:). Jeśli ktoś ma chętny brzuszek do zdjęć to proszę pisać, może poćwiczę? 🙂

  • Muzyka

Bransoletka, którą dostałam od moich dziewczyn na urodziny idealnie do mnie pasuje i do moich stylizacji. Uwielbiam ją!

https://www.instagram.com/p/Bxz43WqITVY/

  • Mevo

Przejażdżki Mevo to sama przyjemność! Gorzej z dostaniem roweru na mieście, ale da się! Polowanie i bieganie za nim to spalanie kalorii, prawda? 🙂 Udało się Wam pojeździć naszym miejskim rowerem? Mój ulubiony Kross dalej nie otworzył sezonu, pewnie jest nieco zazdrosny. Mevo wracałam z pracy, z restauracji, podjeżdżałam tu i tam.

https://www.instagram.com/p/ByOLPN4obLu/

A co w maju działo się na blogu? Zerknijcie do tych wpisów: