O mnie

Kim jestem?

Na imię mam Klaudia, ale w internecie znana jestem jako Dusia. Mieszkam w Gdańsku, ale kocham całe Trójmiasto – każde miasto za coś innego! Moje miasto to Trójmiasto! Z wykształcenia jestem biologiem. Nałogowo zbieram książki kulinarne, porcelanę i wszelkie gadżety do fotografii kulinarnej. Uwielbiam jeść i odkrywać nowe smaki w restauracjach (zobacz recenzje) oraz podróżować (zobacz dział podróże).

Bloga założyłam kilka lat temu aby nauczyć się gotować, o czym przeczytacie w pierwszym moim wpisie (klik). Gotowanie pochłonęło mnie na tyle, że stało się moją wielką pasją, którą połączyłam ze swoją drugą, jaką jest fotografia. Ja naprawdę cały czas robię zdjęcia  – możecie podejrzeć mnie na instagramie, gdzie wrzucam fotki z telefonu.

Uwielbiam jeździć na rowerze, na rolkach, spacerować, kocham morze i góry, pokochałam jeziora, a przede wszystkim ubóstwiam zachody słońca. Lubię też modę, seriale i kosmetyki, dlatego wprowadziłam cykl ulubieńcy miesiąca.

Lubię jeść: włoską pizzę, sushi, tatar, krewetki, truskawki, ciasta i desery :).
Nie lubię: arbuzów, kaszy jaglanej, wątróbki, fasoli.

Jeśli potrzebujesz pomocy lub porady kulinarnej, masz jakieś pytania do przepisu to napisz do mnie klaudia.sroczynska@gmail.com.
Jeśli chcesz zaoferować mi współpracę to przejdź do TEJ zakładki.