O mnie

Na imię mam Klaudia, ale w internecie znana jestem jako Dusia. Mieszkam w Gdańsku, ale kocham całe Trójmiasto – każde miasto za coś innego. Mam 28 lat i wiele marzeń, planów i pomysłów do spełnienia.

Bloga założyłam kilka lat temu aby nauczyć się gotować, o czym przeczytacie w pierwszym moim wpisie (klik). Gotowanie pochłonęło mnie na tyle, że stało się moją wielką pasją, którą połączyłam ze swoją drugą, jaką jest fotografia. Ja naprawdę cały czas robię zdjęcia  – możecie podejrzeć mnie na instagramie, gdzie wrzucam fotki z telefonu.

Z wykształcenia jestem biologiem, dlatego na blogu przemycam jadalne chwasty i kwiatki w dziale biolog w kuchni. Nałogowo zbieram książki kulinarne, porcelanę i wszelkie gadżety do zdjęć. W wolnym czasie najchętniej zjadam pyszności w restauracjach, stąd na blogu przegląd restauracji w Trójmieście i w Polsce. Kocham podróżować – zapraszam Was do działu podróże. Uwielbiam jeździć na rowerze, na rolkach, spacerować, kocham morze i góry, a przede wszystkim zachody słońca. Lubię też modę i kosmetyki, dlatego wprowadziłam cykl ulubieńcy miesiąca.

Lubię jeść: włoską pizzę, sushi, tatar, krewetki, truskawki, ciasta i desery :).
Nie lubię: arbuzów, kaszy jaglanej, wątróbki i buraków.


Jeśli potrzebujesz pomocy lub porady kulinarnej, masz jakieś pytania do przepisu to napisz do mnie klaudia.sroczynska@gmail.com.
Jeśli chcesz zaoferować mi współpracę to przejdź do TEJ zakładki.