image_pdfPDFimage_printWydrukuj
W weekend miałam zaszczyt uczestniczyć już drugi raz (zeszłoroczna relacja) w największym wydarzeniu w Polsce dla najlepszych blogerów, czyli Blog Forum Gdańsk 2013. Być jednym z dwustu osób to niesamowite uczucie, przy czym blogów w Polsce jest ok. 3 milionów… To spore wyróżnienie, które doceniam :).

Tym razem wydarzenie odbywało się w historycznej części Gdańska, mianowicie na terenie stoczni, a sama konferencja odbywała się w klubie B90, czyli postoczniowej hali, na której mimo ogrzewania było trochę zimno. Tematem przewodni w tym roku była PASJA – prelekcje dotyczyły historii blogowania i rozwoju pasji, które miały inspirować. Całe wydarzenie zostało podzielone na 4 panele: bloger-człowiek, bloger-obywatel, bloger-pasjonat i świadomy bloger.
Z pierwszego dnia najbardziej poruszyła mnie przemowa Agnieszki Kaluga z Zorkowni na temat „Skutków ubocznych” – piękna historia, wzruszająca i do podziwiania. Zaskoczył mnie Ojciec Leon Knabit, który blogując nie pozwala na szerzenie hejterstwa, Jego przemowa wywołała pełen szacunek dla Jego postaci.
Dzień drugi należał zdecydowanie do Jurka Owsiaka, który prawił o „Wrażliwości w ogniu krytyki”, bardzo mądrze mówiła tez Katarzyna Szpor o relacjach z biznesem, czego nie robić, czego nie ujawniać na forum publicznym, a żeby podpisywać umowy.
Nie można zapomnieć o wspaniałych prowadzących – Lekko Stronniczy, którzy swoim humorem zarażali wszystkich wokół 🙂
W tym roku catering było dużo lepszy 🙂 W pamięci została mi zupa krem z groszku, obłędnie dobra oraz tort – pyszniutki. Nie podobało mi się zachowanie niektórych osób, które w trakcie wystąpienia rzucili się na jedzenie zamiast wysłuchać do końca – a i nie były to blogerki kulinarne, my grzecznie słuchałyśmy do końca:)
Nie mogło obyć się bez zdjęć pamiątkowych na ściance 🙂
tshirt by MalowaneKoszulki
MojeTworyPrzetwory,ja,PinupCookinLooking,MatkaWariatka
Dusia i 3 Moniki 🙂
W tym roku przypinki były genialne 🙂
Na przerwie udało mi się i Monice zajrzeć do Wydziału Elektrycznego, gdzie panowie pilnie pracowali.
Bardzo spodobała mi się obecność Instadruk, dzięki temu mamy świetne pamiątki w postaci wydrukowanych zdjęć z Instagramu 🙂
BlogForumGdańsk2013 to inspirujące wydarzenie, bardzo sprawnie zorganizowane, na którym można zapoznać się z nowymi blogerami, zbliżyć do tych już bardziej poznanych, to masa rozmów i dużo śmiechów 🙂 Mam nadzieję, że wszyscy spotkamy się za rok! Do zobaczenia 🙂
Wszystkie wystąpienia znajdziecie tutaj – klik.

4 Replies to “Blog Forum Gdańsk 2013”

 1. Beata, Magazyn Kuchenny says: 19 listopada 2013 at 07:19

  Pokaźna grupa blogerów się zebrała! 🙂

 2. PinUpCookingLooking says: 20 listopada 2013 at 08:33

  Super było Cię poznać na żywo!!! :** Mam nadzieję, że do zobaczenia za rok, albo wcześniej zapraszamy do Poznania!

 3. Paulina Kwiatkowska says: 22 listopada 2013 at 09:54

  Z pewnością super przeżycie;)

 4. Haim says: 22 listopada 2013 at 23:48

  To musiało być fantastyczne przeżycie.
  Wspaniała relacja, pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.