image_pdfPDFimage_printWydrukuj

Lada moment, bo 10 listopada rozpoczyna się festiwal „Czas na kawę”, czyli prawdziwa gratka dla miłośników kawy, ale także deserów. Z wielką przyjemnością, jako partner wydarzenia zapraszam Was do korzystania z dobroci festiwalu 🙂.

„Czas na kawę” IV Festiwal Kawy w Trójmieście

Jesienna edycja festiwalu „Czas na kawę” odbędzie się w zgodzie z hasłem przewodnim „Rozgrzej się smakiem”, który ma być pretekstem dla Was, mieszkańców Trójmiasta, do wyjścia z domu i udania się do kawiarni czy restauracji, gdzie będziecie mogli się delektować festiwalowymi zestawami.
Od 10 do 18 listopada w wybranych kawiarniach i restauracjach z Trójmiasta i okolic będzie można skorzystać z festiwalowych zestawów w specjalnych cenach:
  • kawa i deser za 12 zł 
  • dwie kawy i dwa desery za 20 zł
  • sama kawa lub sam deser po 7 zł. 

Jednak jeżeli nie pijecie kawy to nie musicie się martwić, dla Was, czy dla Waszych dzieci dostępne będą rozgrzewające herbaty czy gorące czekolady! Będzie naprawdę pysznie!
Co najważniejsze to nie musicie nigdzie się zapisać czy ściągać aplikacji, wystarczy, że składając zamówienie powiesz, że chcesz skorzystać z oferty festiwalowej!

KAWIARNIE biorące udział w 4. edycji FESTIWALU:
#GDAŃSK:#GDYNIA:#SOPOT:#REDA:Zapisujcie się na wydarzenie, aby nie zapomnieć o tym by zabrać kogoś bliskiego na kawę i ciacho: KLIK

Obserwujcie mnie na Instagramie, w trakcie festiwalu odwiedzę kilka miejsc i na pewno będę pokazywać Wam, co dobrego możecie tam dostać!
  • Obserwuj mnie na Instagramie aby być na bieżąco. 

One Reply to “„Czas na kawę” IV Festiwal Kawy w Trójmieście”

  1. Adrian says: 2 listopada 2018 at 07:57

    Na pewno odwiedzę nie jedna z tych kawiarni 🙂

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.