image_pdfPDFimage_printWydrukuj

W pobliżu dworca kolejowego Gdynia Główna otworzył się stosunkowo niedawno kolejny i nowy koncept Avocado Store & More. Sklep ma bardzo bogatą ofertę przeróżnych produktów, dlatego postanowiłam pokazać Wam, co możecie w nim kupić.

Avocado Store&More

ul. Starowiejska 58, Gdynia

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 9:00 – 19:30
sobota: 10:00 – 16:00

Koncept

Store&More to delikatesy ze zdrową żywnością, w tym również na wagę, produktami codziennego użytku, kosmetykami, chemią oraz garmażem. Słowo MORE oznacza przestrzeń, w której mają z czasem odbywać się warsztaty, spotkania autorskie oraz kreatywne inicjatywy związane z życiem zero waste.

Co można kupić?

Przede wszystkim żywność na wagę, która jest bardzo ładnie zaprezentowana w sklepie i przykuwa od razu oko. Dostępne są przyprawy, płatki, zboża, kasze, zioła, makarony, orzechy, ryż, suszone owoce itp. Kupując na wagę kupujesz tyle ile potrzebujesz produktów, więc ryzyko zmarnowania żywności jest minimalne.

Dodatkowo zaopatrzycie się w sklepie w szereg produktów spożywczych typu mąki, mleka i masła roślinne, substancje słodzące, sery, jogurty, zamienniki mięsa, przetwory, kiszonki, zakwasy, kawy, herbaty, sosy, oleje, octy, smarowidła, słodycze, przekąski czy napoje. Dostępne jest też na miejscu pieczywo i garmaż.

Dla fanów eko kosmetyków jest naprawdę spory wybór. Sama wreszcie dorwałam mydło z 4szpaków, którego długo szukałam. Są kosmetyki do ciała, twarzy, włosów i do makijażu. Masa fajnych olejków. Nie brakuje artykułów higienniczych. Dostępne są również świece sojowe i kadzidełka.

Czekają na Was też akcesoria zero waste, czyli wielorazowe naczynia np. kubki na kawę, opakowania na lunche czy termosy.

Możecie zakupić chemię gospodarczą, w tym również na wagę.

Dla Waszych pupilów czekają zdrowsze i naturalne produkty dla zwierząt.

Zakupy tylko stacjonarnie?

Nie, działa również sklep online z wysyłką na całą Polskę https://avocadovegan.pl/online/.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.