image_pdfPDFimage_printWydrukuj

6 i 7 lutego odbędzie się po raz pierwszy Food Interactive Days – to wydarzenie dla osób z branży gastronomicznej. Pierwszego dnia wydarzenia razem z szefem kuchni Meso Ramen będę miała przyjemność poprowadzić prezentację na temat kulis współpracy blogera z restauracją. Zapraszam Was na wydarzenie, zapisy są bezpłatne!

W programie m.in.:
🔪warsztaty i szkolenia z wyjątkowymi gośćmi: specjalistami od marketingu gastronomicznego, czy prawa pracy🔪pokazy w strefe BAR 4.0. Challenge z cenionymi szefami kuchni oraz barmanami z Krakowa, Warszawy i Gdańska
🔪ekspozycja targowa i pokazy na stoiskach

Zajrzyjcie na program wydarzenia www.foodinteractivedays.pl

Uwaga! 📢 Do udziału w wydarzeniu zapraszamy osoby z branży HoReCa i tych, którzy dopiero planują związać swoją przyszłość z gastronomią. Wstęp możliwy jest na podstawie bezpłatnej rejestracji on-line lub bezpośrednio na miejscu. Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowych płatnych pakietów szkoleniowych, które dostępne są na stronie.


Wydarzenie tworzone jest dla osób, które:

  • są otwarte na zmiany
  • mają głowę pełną pomysłów i odwagę, aby je realizować
  • pragną nowych wyzwań
  • chcą rozwijać swoją pasję i wdrażają nowe rozwiązania
  • a ich ambicją jest bycie o krok do przodu przed konkurencją.

EDIT: 07.02.2019 Dziękuję wszystkim, którzy przybyli na nasz panel! Było świetnie, cieszę się, że Wam się podobało i zadawaliście bardzo ciekawe pytania!!! Więcej zdjęć z wydarzenia na fanpagu TU. 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.