image_pdfPDFimage_printWydrukuj

HelpEat to nowa aplikacja mobilna na rynku, bezpłatna dla restauratorów i gości restauracji, która powstała dzięki trójmiejskiej firmie Jamiru z branży IT. Misją jest wspieranie restauracji z całej Polski w tym ciężkim czasie. Z przyjemnością pochwalę się, że zostałam partnerem HelpEat.

HelpEat – ogólnopolska bezpłatna aplikacja do zamawiania jedzenia na wynos

Do czego służy aplikacja HelpEat?

W aplikacji znajdziecie aktualną ofertę czynnych restauracji w czasie ograniczeń działania branży w związku z pandemią. Aplikacja powstała na początku listopada, więc cały czas ta baza restauracji się powiększy. Wybierając miasto, które nas interesuje otrzymujemy spis restauracji. W Trójmieście mamy do wyboru ponad 50 restauracji. Klikając na daną restaurację otrzymujemy zestaw informacji takich jak opis restauracji, lokalizacja, telefon, email, menu, strona www oraz jest opcja dostawy.

Ile kosztuje aplikacja?

Aplikacja jest totalnie BEZPŁATNA! Zarówno dla restauratorów, którzy chcą do niej dołączyć, jak również dla klientów. Misją aplikacji jest wspieranie gastro.

Aplikacja nie pobiera żadnych prowizji.

Jak mogę mieć taką aplikację na telefonie?

Aplikację można pobrać ze sklepu AppStore lub Google Play wpisując hasło “helpeat”.

Jak mogę znaleźć restauracje na dowóz/wynos w apce?

Lokale, które oferują sprzedaż na wynos, znaleźć można na kilka sposóbów np. poprzez: listę obiektów w mieście, wybór kategorii lub dzięki mapie uwzględniającej naszą lokalizację. 

Jak mogę zamówić jedzenie?

Z aplikacji można bezpośrednio zadzwonić do restauracji i zamówić jedzenie z odbiorem własnym lub kliknąć w ikonkę kuriera i zamówić jedzenie z dowozem do domu. 

Jeszcze kilka słów od założycieli aplikacji:

„Stale pracujemy nad rozwojem HelpEat, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i restauratorów. Chcemy w najbliższej aktualizacji dodać wybór języka i udostępnić aplikacje obcokrajowcom przebywającym w Polsce.

W ciągu dwóch dni opublikujemy system do zarządzania treścią dedykowany właścicielom restauracji. Chcemy umożliwić restauratorom dynamiczne zmienianie ofert, przystosowując je do potrzeby chwili – np. promocje dzienne.

W kolejnych krokach planujemy ulepszenie interfejsu użytkownika, rozszerzenie widoku kategorii, aby użytkownicy mogli wybierać nie tylko rodzaj kuchni, ale również rodzaj zniżek który ich interesuje. Pracujemy również nad poprawą widoku map oraz sortowaniem listy restauracji względem odległości od aktualnego położenia użytkownika.

Największą zmianą jest wprowadzenie gratyfikacji dla użytkowników, która uatrakcyjni aplikację i zachęci nowych użytkowników do pobrania i korzystania z aplikacji. Obecnie szukamy sponsora, który umożliwi nam wprowadzenie specjalnych bonów za ilość złożonych zamówień, do wykorzystania u naszych partnerów. Szczegóły jeszcze dopracowujemy, o wszystkich zmianach będziemy informować na naszym Facebooku i Instagramie”.

Zachęcam do pobrania aplikacji i wspierania gastro. Co jeszcze możesz zrobić dla gastro?

Uważasz, że ten wpis jest przydatny? Podoba Ci się? Udostępnij go dalej w świat! Prześlij link znajomym.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.