Kiermasz świąteczny w Kotka Cafe 18-23.12

Jeżeli szukacie prezentów świątecznych i chcecie zrobić coś dobrego to proszę zajrzyjcie w dniach od 18 do 23 grudnia na kolejną edycję świątecznego kiermaszu w Kotka Cafe. Bardzo proszę Was o wsparcie tego miejsca. Już Wam pokazuję, co możecie kupić na miejscu.Brałam udział w kiermaszu mikołajkowym 2 tygodnie temu i przyznam się Wam szczerze, że kupiłam prezenty dla całej rodziny, a nawet dla siebie. Poniżej pokażę Wam, co można było kupić podczas mojego pobytu, ale również mam kilka zdjęć ukazujących, co będzie na Was czekać już jutro.

Uwielbiamy z Pawłem Kotkę Cafe wraz z całą działalnością, kochamy koty i bardzo zależy nam, aby mogli przetrwać ten trudny czas oraz mieli fundusze na kociaki, które mają na utrzymaniu. Oprócz zakupów na miejscu i zamówień online możecie również wesprzeć ich wpłatą na zrzutce KLIK.

Kiermasz świąteczny w Kotka Cafe 18-23.12

Kiedy i gdzie?

Kiermasz świąteczny odbywa się od 18 do 23 grudnia (codziennie) w kawiarni Kotka Cafe przy ul. Stary Rynek Oliwski 19 w Gdańsku (w pobliżu Parku Oliwskiego) w godz. 12 – 18.

Co można było kupić ostatnio?

Bardzo dokładnie pokazałam to na vlogu tutaj, objrzyjcie od 4 min. 20 sek.

Tu na zdjęciu kubeczek i koszulka „dieta po świętach” kupiona w Kotka Cafe :). Polecam, bo jest muffinka, jest kot, jest słodko i Dusiowo :).

https://www.instagram.com/p/CIoOxjqllmy/

Co będzie dostępne od jutra?

Ciasteczka, pierniczki, domowe przetwory (polecam w szczególności mus jabłkowy), dużo dodatków do prezentów (ja kupiłam zawieszki na choinkę, suszone pomarańcze i magnes), gadżety, kubki, koszulki, kalendarze i wianki.

Będzie też stoisko z książkami i ubraniami z odzysku.

Na koniec weźcie kawę, czekoladę lub herbatę na wynos :).