image_pdfPDFimage_printWydrukuj

Dzisiaj 4 edycja nowych kulinarnych miejsc na mapie Trójmiasta.

Pasta Miasta to lokal na ul.Świętojańskiej 46 w Gdyni, w którym rządzą produkowane na miejscu makarony i polenty. Ceny makaronów zaczynają się od 12 zł i kończą na 26 zł. Zjecie tutaj też hummus, antipasti i inne włoskie specjały.

Secretariat to restauracja powstała w Sopocie Wyścigi tuż przy sopockim Hipodromie, jej nazwa nawiązuje do wyjątkowego konia rekordzisty, natomiast w środku serwowane jest menu autorskie, gdzie królują ryby.

Bazar to nowa restauracja przy ul. Szafarnia 6 w Gdańsku z polskimi smaki w nowoczesnym wydaniu z pięknym widokiem na Motławę.

Tawerna Pod Żaglami to nowe miejsce na Wyspie Sobieszewskiej, gdzie można zjeść świeżą rybę.

Lody tradycyjne Kwaśniak na Wajdeloty 1/2 w Gdańsku to oddział kultowych gdyńskich lodów. Ja już sprawdziłam i wiem, że są świetnie. W lodziarni zjecie też inne słodkości i napijecie się kawki.

fot.DusiowaKuchnia
Lodziarnia Znane Smaki na Tartacznej 5 w Gdańsku to podobno dawne, legendarne lody Miś, to właśnie tu przeniosła się cała załoga dawnego Misia razem z legendarnymi smakami. Pozostaje mi tylko napisać, że muszę sprawdzić, bo w Misiu zawsze odstraszały mnie kolejki.
Dodaję tutaj też Lodziarnię Miś z Sukienniczej, bo przeszła remont, jest też inna ekipa, choć wszystko zostało w rodzinie, ale pojawią się tez eksperymenty z nowymi smakami.
wszystkie niepodpisane zdjęcia są własnością restauracji i pochodzą z ich fanpagów

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.