Słodki biznes Rumia

Słodki biznes
ul. Wybickiego 12
Rumia

Słodki biznes to cukiernia artystyczna, którą otworzyła blogerka kulinarna Sandra. W swoim lokalu produkuje na zamówienie cudowne artystyczne torty na przeróżne okazje, babeczki z kremem lub figurkami, lukrowane ciasteczka i domowe ciasta.

W założeniu lokal miał być tylko pracownią, ale jest spory, dlatego ustawiono stoliki, krzesła i kanapę by można było przysiąść na chwilę, rozkoszować się czymś słodkim i wypić kawę lub herbatę. Na miejscu ciasta sprzedawane są w kawałkach, a na zamówienie można kupić całe.
Podczas mojej wizyty wystrój był iście halloweenowy.
Co mnie urzekło to słodki zapach po wejściu i sympatyczna Sandra, która mnie ciepło przywitała. Ceny są tutaj niewiarygodne niskie, a wypieki obłędnie dobre – stworzone z pasją i czuć włożone w nie serce. Sernik z wiśniami kosztuje 6 zł za kawałek, babeczki z kremem są po 5 zł, a latte za 5,50 zł, uwierzycie? Ciasta rozpływają się w ustach, koniecznie spróbujcie. Mnie zachwycił sernik z żurawiną i białą czekoladą oraz sernik mocno czekoladowy z gruszkami w środku.
Jeśli jesteście z Rumi to słodki punkt obowiązkowy, a jeśli mieszkacie dalej to przy okazji przejazdu zajrzyjcie na coś pysznego. Bez względu na odległość warto zamówić tort z masą plastyczną dla dzieci lub na wesele, bo Sandra to prawdziwa cukiernicza artystka. Teraz przed świętami jest atrakcyjna oferta świąteczna.