image_pdfPDFimage_printWydrukuj
Festiwal kulinarny Smakuj Trójmiasto obywa się w nowym, większym miejscu, a dokładnie w Galerii Metropolia. Zapraszam Was na foto i video relację z edycji świątecznej, która dzisiaj się rozpoczęła, ale jeszcze jutro tj. w niedzielę możecie poddać się tym wszystkim świątecznym pokusom :). Wstęp kosztuje teraz tylko 5 zł. Podczas festiwalu odbywa się wiele pokazów i warsztatów (na te obowiązywały zapisy).

Smakuj Trójmiasto to cykliczne spotkania, podczas których restauratorzy, artyści i pasjonaci sprzedają swoje produkty. Zdecydowanym plusem nowej lokalizacji jest lepszy dojazd komunikacją miejską, ale także parking powinien Was skusić. Większa przestrzeń była odczuwalna, nie trzeba było się na siłę przeciskać. Wyznaczono sporo miejsc siedzących do spożywania wszystkich pyszności, ale także przygotowano strefę dla dzieci oraz miejsce do spakowania prezentów. Podczas tej edycji jest około 50 wystawców, jest naprawdę z czego wybierać!

Podczas warsztatów z Flora Muzyka miałam przyjemność stworzyć kulę śnieżną, ależ jestem z siebie dumna, że pod okiem sympatycznej prowadzącej stworzyłam taka magiczną kulę, która teraz ozdobi mój dom :).

Więcej zdjęć z wydarzenia na fanpagu – zapraszam tu do albumu.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.