image_pdfPDFimage_printWydrukuj

Październik był bardzo kreatywny, bo na blogu dodałam aż 17 wpisów!!! W zasadzie to ciągle miałam coś do załatwiania i latałam to tu to tam. W zasadzie listopad nie jest lepszy, ale ja już tak mam, że lubię, jak się dużo dzieje.

Ulubieńcy października 2019

  • Film Joker

Film bardzo ciężki, ale wybitny! Gra aktorska mistrzowska! Bardzo cieszę się, że Paweł namówił mnie na seans w kinie, bo opierałam się długo, bo nie oglądałam poprzednich Batmanów, bo nie przepadam za superbohaterami w filmach. To jest film psychologiczny! Film o chorej psychicznie osobie. Wbija w fotel. Po wyjściu z kina przez chwilę milczeliśmy, to co dzieje się w głowie po seansie jest niesamowite.

  • Podcast Tu Okuniewska

W zasadzie to już drugi miesiąc, kiedy totalnie wsiąkłam i słucham słucham słucham. To mój pierwszy podcast, który poleciła mi koleżanka z pracy. To taki bardzo babski podcast podzielony na dwie serie. Jedna z przemyśleniami, a drugi „Ja i moje przyjaciółki idiotki” o miłości i związkach. Tak szczerze, prawdziwie, otwarcie, czasem na wesoło, a czasem na smutno. Spróbujcie. Mnie relaksuje!

  • Książka „Wykorzystuję, nie marnuję” Sylwia Majcher

Wydawnictwo Buchmann nie próżnuje! Teraz skutecznie zachęciło mnie do zmienienia kolejnych nawyków na rzecz dobra naszego środowiska. Ta książka naprawdę motywuje. Znajdziecie tu cały zestaw małych kroków i wyzwań na cały rok. Są też ciekawe wywiady z ekspertami, porady, rozwiązania do wykorzystania nie tylko w domu, ale w pracy czy w podróży. Ta książka to też planer podzielony na pory roku, gdzie możesz prowadzić własne notatki. Świetna lektura za niewielką cenę! Gdyby choć każdy zrealizował choć kilka zadań z tej książki byłoby cudownie!

  • Jesienne spacery, by polubić jesień!
  • Ekspres na kapsułki, który robi kawę raz dwa! Recenzja TU!
  • Halloweenowy makeup, który zawsze chciałam zrobić!
  • Krótki wypad służbowy do Poznania.

A co Wam umila jesienne dni? 🙂

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.