image_pdfPDFimage_printWydrukuj
W zeszłym roku po raz pierwszy zaprezentowałam Wam listę restauracji z ofertą Walentynkową (klik), którą subiektywnie wybrałam. W tym roku również zebrałam najciekawsze oferty na spędzenie tego dnia przy pysznym obiedzie lub kolacji.

TOP 5 restauracji na Walentynki w Trójmieście

1. Ponownie, jak w zeszłym roku to miejsce zdobyła Britannica Steakouse w Hotelu Kuracyjnym w Gdyni – w zeszłym roku spędziliśmy tu przepyszny wieczór i niezwykle nastrojowy (relacja tu). W tym roku również w sobotę odwiedzimy restaurację i już nie mogę doczekać się tego wieczoru. Restauracja jest niedaleko mola w Orłowie, więc romantyczny spacer przed lub po wskazany :). Możecie wybrać się tu na kolację zarówno w piątek, sobotę, jak i niedzielę. W sobotę będzie muzyka na żywo.
link do oferty klik
2. Restauracja Różana w Hotelu Różany Gaj w Gdyni – tutaj zjemy Walentynkowy obiad, bo hotel należy do grupy Dobry Hotel, którą dobrze znamy (zajrzyjcie do relacji z restauracji Aquarella, Villi Sedan, restauracji del Nettuno). Ponad to szef kuchni sprawnie łączy kuchnią europejską z polską. Na pewno zajrzymy też do baru na 4 piętrze, gdzie rozpościera się piękny widok na Gdynię i morze.
link do oferty klik
3. Restauracja Wave w Hotelu Sheraton w Sopocie – walentynkowy brunch prezentuje się naprawdę rozkosznie. Tylko w tej restauracji znajdziecie tak wiele dań do wyboru, spójrzcie na listę – klik – aż mi ślinka cieknie na samą myśl, bo wiem, jak kulinarnie potrafi czarować szef kuchni Krystian. 150 zł od osoby – ale pamiętajmy, że nie jest to serwowana kolacja, a bufet, ponad to bez ograniczeń można pić wino i piwo :).
link do oferty klik
4. To miejsce zostawiam na restauracje, które oboje bardzo lubimy i warto się im przyjrzeć. Oby dwie restauracje oferują doskonałe afrodyzjaki, czyli owoce morza.
Mój wybór to restauracja Krew i Woda w Gdyni (nowoczesność). Tu menu walentynkowe stworzone przez 3 szefów kuchni: Mariusza Pieterwas, Tomasza Deker i Bartosza Szymczak.
link do oferty klik

Jego wybór to Restauracja Pod Łososiem w Gdańsku (tradycyjnie).

5. Na tym miejscu znalazła się niebanalna i nieco inna forma spędzenia antyWalentynek we dwójkę lub dla singli w restauracji Long Island w Hotelu Arkon w Gdańsku. Tu nie będzie romantycznie – w menu krwista zemsta kill the ex (krem z buraka), żebro Adama dla pań,  czarna wdowa (czarny makaron z mackami ośmiornicy) i inne. Dodatkowo xbox, play stastion i rzutki.
link do oferty klik
trochę dalej niż Trójmiasto:
1. Rekowo Górne i Walentynki w Hotelu Wieniawa w szczególności z noclegiem i czasem spędzonym w SPA (moja relacja)
link do oferty klik
2. Kościerzyna i Walentynki w Hotelu Stary Browar – degustacyjna kolacja w 5 odsłonach jest w atrakcyjnej cenie 95 zł/osoby (moja relacja z restauracji).
link do oferty klik
 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.