image_pdfPDFimage_printWydrukuj

Dawno nie było wpisu z tego cyklu, bo nowe kulinarne punkty w Trójmieście pojawiają się w ogromnej ilości. Postanowiłam jednak wybrać dla Was te najciekawsze, które po prostu czymś mnie zainteresowały i się wyróżniły na tle innych.

Jeżeli szukasz sprawdzonych przeze mnie restauracji to zajrzyj do działu KULINARNE TRÓJMIASTO.

Zapraszam Cię też do mojej grupy na fb „gdzie zjeść w Trójmieście„, w której jest już ponad 1000 osób!

Nowe restauracje w Trójmieście

  • U Królika – to chyba pierwsza restauracja, która serwuje tylko kuchnię bezglutenową. Znajduje się na gdańskim Garnizonie. Pamiętajcie, że nie oznacza to braku mięsa czy ryb. Tu każdy znajdzie coś dla siebie także wegetarianin i weganin. W menu jest deska degustacyjna dla 2-4 osób za 56 zł.
  • Midori Poke Bowl Bar – na Placu Dominikańskim w Gdańsku powstał bar serwujący hawajskie miski pełne rozmaitości. W skład takiej michy wchodzą warzywa, ryż i surowa ryba/mięso/krewetki/sery/. Świeży, sycący i zdrowy posiłek? Proszę bardzo.
  • La Galette – w Gdyni na Abrahama powstała francuska naleśnikarnia. Zjecie tu bretońskie naleśniki z mąki gryczanej na wytrawnie i na słodko.
  • Gambas – na Garncarskiej w Gdańsku to miejsce, które specjalizuje się w owocach morza i mięsie. Zjecie tu krewetki, ostrygi, ośmiornice, kalmary, steki, burgery i wiele innych.
  • Haffnera 30 – to sopocka kawiarnia z nazwą, która jest jej lokalizacją. Wystrój jest mieszaniną zdobyczy z pchliego targi, dzięki czemu osiągnięto niesamowity klimat. Specjalność miejsca to brownie oraz śniadanie Acai.

Zaglądajcie do mnie na Instagram aby być na bieżąco :).

Wszystkie zdjęcia we wpisie są własnością restauracji. 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.