Oktoberfest rozpoczął się w tym roku 16 września i potrwa do początku października, a zatem przedstawiam Wam trójmiejskie oferty dedykowane na tę okazję.

Oktoberfest Trójmiasto

Brovarnia Gdańsk

Przygotowano tu specjalne sezonowe menu, a także spore wydarzenie 30 września – Gdańskie Dożynki Piwne. Wydarzenie poprowadzi Skiba, odbędzie się też stand up Tomasza Boras Borkowskiego, a na gości oprócz piwa i jedzenia (open bar piwny i oktoberbufet) czeka wiele atrakcji, bilety można kupić TU.

Browar Miejski Sopot

W Sopocie przygotowano specjalnie uwarzone na tę okazję piwo, muzykę na żywo oraz codziennie inne danie specjalne związane z festiwalem.

Browar PG4 Gdańsk

Święto rozpoczęło się 23 września. Dla gości przygotowano Golden Oktober, muzykę na żywo czy specjalnie skomponowane menu. W menu zupa na pieczonych ogonach i pszenicznym piwie z fasolą, ćwierć kurczaka zagrodowego, pikantna kiełbasa z wołowiną, golonka marynowana w piwie korzenny i golonka gotowana w piwie zapiekana w emulsji z czego barszczu.

Olivia Star Gdańsk

Tu przygotowane specjalne dania na Oktoberfest.

Piwo na Piwnej Gdańsk

Oktoberfest trwa od 16.09 – 03.10, w pon i wtorki promocje na piwko.

Screen Pub Gdańsk

Z tej okazji jest specjalnie przygotowe menu: golonka lub schabowy z zasmażaną kapustą. Rok temu jedliśmy obie propozycje i były zacne!

Cóż wygląda na to, że tylko w Gdyni nie mamy świętowania z okazji Oktoberfest.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.