Paka dla zwierzaka to stowrzyszenie, które robi największe licytacje dla zwierzaków na Pomorzu, a ponieważ los zwierząt nie jest mi obojętny to objęłam wydarzenie swoim patronatem. Akcja jest prosta – restauracje wystawiają swoje vouchery, Wy je licytujecie, dochód idzie na Stowarzyszenie Paka dla Zwierzaka.

Paka dla zwierzaka IV edycja

Dziewczyny ze Stowarzyszenia Paka dla Zwierzaka już po raz IV robią licytacje dla bezdomnych zwierzaków. Poprzednie edycje okazały się hitem i mnóstwo zwierząt otrzymało pomoc dzięki trójmiejskim przedsiębiorcom oraz osobom, które podarowały vouchery na licytację. Zasady są bardzo proste: każdy może przekazać voucher na swoje usługi (nie tylko gastronomia), Paka dla Zwierzaka wstawia post z licytacją na Facebooka i wygrywa zawsze najwyższa kwota. 

  • W I edycji licytacji w 2018 roku zebrano ponad 4 tysiące złotych i zakupiono inkubator dla lokalnego schroniska
  • W II edycji w 2019 roku zebrano ponad 41 tysięcy złotych i zakupiono auto interwencyjne dla lokalnego schroniska
  • A w III edycji licytacji w 2020 roku zebrano ponad 71 tysięcy złotych i tą kwotę rozdysponowano pomiędzy 10 pomorskich organizacji pro-zwierzęcych, kupując najpotrzebniejsze rzeczy wg ich potrzeb.
  • W tym roku zbieramy finanse na swój azyl, swoje staruszkowo, swoje miejsce na ziemi, aby móc jeszcze bardziej pomagać zwierzętom.

PROWADZISZ GASTRO? Przekaż voucher, dołącz do akcji!

Do akcji może się przyłączyć każdy kto prowadzi restaurację, pub, lodziarnie, kawiarnie, catering, diety pudełkowe – cała gastronomia jest jak najbardziej mile widziana, gdyż vouchery z tej kategorii stanowią aż 45% wszystkich licytacji i są najbardziej pożądanymi wśród licytujących.

Apeluję zatem w swoim imieniu abyście dołączyli do akcji – umówmy się – robicie coś dobrego i działacie dobrze wizerunkowo :).

Kto jeszcze może dołączyć do akcji przekazując swoje produkty i usługi?

Salony kosmetyczne, masaże, SPA, tatuaże i piercingi, fryzjerzy i barberzy, sesje fotograficzne, groomerzy, hotele dla psów, behawioryści, produkty, fanty, prezenty, gadżety dla psów, treningi personalne, pakiety startowe, wejściówki na siłownie, atrakcje turystyczne, wejściówki, przygody.

Jak się zgłosić?

Napisz na fb Paka dla Zwierzaka podając: nazwę usługi/produktu, katalogową wartość usługi, termin ważności.

I co dalej?

  • Paka robi elektroniczną grafikę vouchera do licytacji, nie drukujemy ecofriendly 100%
  • robimy post z licytacją na grupie LICYTACJE PAKA DLA ZWIERZAKA
  • Partner go udostępnia u siebie w ramach reklamy, że dołączył do akcji tym samym zwiększając zasięgi
  • Posty z licytacjami będą publikowane od poniedziałku do piątku co godzinę, a licytacje tygodniową zakończymy w soboty.
  • Następnie rozliczenie w niedzielę. I tak przez kilka tygodni.

Zwycięzca oraz partner dostaną tajny kod, partner dodatkowo dane zwycięzcy na podstawie którego zostanie zrealizowana wygrana. Na koniec każdy partner dostanie dyplom z podziękowaniem za udział a wszyscy dodatkowo satysfakcję, ze dołożyli cegiełkę do ratowania bezdomnych zwierząt wykonując codzienne czynności.
Po zakończeniu całej akcji, Stowarzyszenie Paka dla Zwierzaka robi podsumowanie, zlicza wszystko i podaje kwotę końcową. Wszyscy darczyńcy otrzymują elektroniczny dyplom z podziękowaniem za udział w akcji oraz są promowani w social media jako partnerzy akcji. Dzięki licytacjom bardzo dużo naszych licytujących odkrywa nowe dla nich miejsca na kulinarnej mapie Trójmiasta. 


Zapraszamy do udziału w tej cudownej akcji na rzecz bezdomnych zwierzaków.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.