Team Spirit-mini foodhall w Sopocie

W Sopocie otworzył się pierwszy mini foodhall, który ma łączyć kulinaria z emocjami sportowymi. To miejsce, gdzie możesz coś zjeść, ale też pooglądać rozgrywki piłki nożnej. Ceny jedzenia nie są wygórowane, jak na Sopot przystało, a co można tu zjeść?Team Spirit

ul. Bohaterów Monte Cassino 63, Sopot

Centrum Haffnera

Team Spirit to połączenie miłości do jedzenia i sportu, a to wszystko za zasługą byłego piłkarza Lechii Gdańsk i reprezentanta Polski w piłce nożnej, czyli Jakuba Wawrzyniaka oraz właściciela restauracji Bresno z Gdańska.

Team Spirit otwarty jest w od 14 godz. do północy! Obecnie lokal obejmuje jedną salę i ogródek przed, ale wszystko wskazuje, że miejsce będzie dwa razy większe.

Co do jedzenia?

W foodhallu są cztery okienka z jedzeniem. Możecie zamawiać spośród:

  • kuchni amerykańskiej – burgery

  • kuchni włoskiej Bresno – pizza i makarony

  • kuchni azjatyckiej Panko – rameny.

Czwarte okienko podczas naszej wizyty było zamknięte i plan na to miejsce jest taki, aby kuchnia się tu zmieniała. To klienci w przyszłości będą mogli zadecydować, której kuchni im tu brakuje, a wtedy Team Spirit zaprosi kogoś do współpracy.

Co do picia?

Na miejscu jest też bar, w którym króluje wódka Peszko. To jedyne miejsce w Polsce obecnie, gdzie możecie spróbować tej wódki. Za 40 ml wódki zapłacicie 10 zł. Dostępne jest też piwo Tyskie za 10 zł i karta koktajli.

Co spróbowałam w Team Spirit?

Rameny są świetne! Jedne z lepszych w Trójmieście, buliony aromatyczne, makaron fajnie sprężysty. Do wyboru są pozycje na bulionie drobiowym, rybnym i wieprzowym, ale są też opcje wegetariańskie i wegańskie. Pizza również jest pyszna, najbardziej smakowała mi serowa, ale z chorizo też bardzo ciekawa! Do picia polecam dziewczynom koktajl Hugo na bazie Prosecco z syropem z kwiatów czarnego bzu.

Łapcie jeszcze promocje na koniec 🙂 i dajcie znać, czy byliście już w Team Spirit!

Po więcej relacji kulinarnych zapraszam tu – KULINARNE TRÓJMIASTO.