image_pdfPDFimage_printWydrukuj

Kwiecień był dla mnie bardzo pracowity! Wydałam ebooka wielkanocnego, którego przygotowania zajęły mi wiele czasu. Bywałam na wielu eventach i testowałam kolejne restauracje. Udało się wyjechać na weekend do Hotelu Szafir w Jastrzębiej Górze, a potem były święta. Zorganizowałam nawet baby shower!

Praca na wysokich obrotach przez cały kwiecień i wszechobecny stres, który towarzyszył mi z wielu powodów dał mi kość. Nawet aż tak bardzo, że wylądawałam na Sorze! Mam nadzieję, że maj będzie spokojniejszy :). 18 maja skończę 30 lat! Ale ten czas leci!

Ulubieńcy kwietnia

Nie będę skromna a co! Pracowałam nad nim wiele wieczorów i w weekendy, poświęciłam się mu nie tylko ja, ale i E-bookuj (firma, która go składała). Do kupienia przez cały rok TU.

  • Weekend we dwoje w Jastrzębiej Górze

Hotel Szafir dziękujemy, że po raz kolejny nasz wyjazd będzie niezapomniany, obiecuję wrzucić Wam nowe menu z Restauracji Lazurowej oraz jakiś update odnośnie hotelu. Tu jest po prosto bosko! Zobaczcie moją recenzję hotelu z zeszłego roku – KLIK, a poniżej wrzucam Wam link do vloga.

Jeżeli chcecie skorzystać z 50 zł zniżki na stronie booking, to użyjcie mojego linku polecającego – po pobycie na Wasze konto wróci 50 zł – REZERWUJ TU.

  • Baby shower, które sama zorganizowałam dla przyjaciółki 🙂

Obiecuję, że przygotuję wpis „jak zorganizować baby shower”. Impreza wyszła świetnie, tak jak zaplanowałam!

  • Seriale na Netflixie

W kwietniu zaczęliśmy seanse z „Najbardziej niezwykłymi domami świata”, w którym znany architekt oraz szalona entuzjastka nieruchomości podróżując po świecie, odkrywają przed nami najbardziej nietypowe domy. Czasami można paść z zachwytu, innym razem zastanawiamy się, kto mógł wpaść na coś tak szalonego. Polecam Wam zerknąć, aby trochę tak oderwać się od rzeczywistości.„Nasza planeta” to drugi serial, który podbił nasze serce. Paweł uwielbia dokumentalne filmy o przyrodzie, ja z racji wykształcenia (biolog) też jestem ciekawa natury. Ten serial jednak powinien zobaczyć każdy. Po pierwsze ze względu na fenomenalne ujęcia i kadry zwierząt, które coraz rzadziej możemy spotkać na świecie. Po drugie dlatego, aby zastanowić się dokąd zmierza nasz świat. To serial, który wymaga dłuższej refleksji na temat tego, w jaki sposób człowiek wpływa na naturę.

  • Filmik na poprawę humoru 🙂

Stylizacja na Magdę Gessler, uważam, że genialnie wykonana 🙂

To by było na tyle 🙂

Zobacz też moje wpisy z kwietnia:

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.