image_pdfPDFimage_printWydrukuj

Marzec był dla mnie bardzo pracowity, bo tworzyłam mojego wielkanocnego ebooka. Znalazłam jednak kilka umilaczy po zapracowanych dniach i wieczorach.

Kanał Do Roboty

Jak wygląda praca w cukierni? Jak wypieka się chleby? Ile zarabia magazynier, a ile strażak? Prowadzący w każdym odcinku pracuje w innym zawodzie. Oczywiście najbardziej zainteresowały mnie te kulinarne odcinki :).

Restaurant Week – Nie marnuje jedzenia

Wiosenna edycja Restaurant Week, która obecnie właśnie trwa odbywa się pod hasłem „Szanujmy jedzenie”. Polecam Wam przeczytać ten artykuł, w którym znajdziecie porady, jak nie marnować jedzenia chodząc do restauracji.

Serial Workin’ Mom

Nie jestem mamą, ale ten serial doprowadza mnie do śmiechu, jak żaden inny ostatnio. Pokazuje jednak też prawdę o tym jak ciężko mają pracujące mamy. Pokazuje po prostu nas kobiety, wrażliwe, smutne, w udanych i mniej udanych związkach, sfrustowane i szukające wrażeń itd. Jedna z głównych bohaterek to silna i niezależna kobieta na wysokim stanowisku, druga to złośliwa i nerwowa psycholożka mająca małe dziecko i 9 letnią córkę, kolejna jest lesbijką w depresji poporodowej i ostatnia delikatna, piękność, której to facet zostaje w domu z maluchem, a ona szuka romansu w pracy. Odcinki są krótkie, w sam raz dla zabieganych mam :). Do obejrzenia na Netlifxie.

Trik na moją ulubioną pomadkę

Pamiętacie jak polecałam Wam super trwałą pomadkę Maybelline Supr Stay Matte Ink w ulubieńcach poprzednich miesięcy? Dalej uwielbiam tą pomadkę, a dzięki filmikowi Agnieszki mam jeszcze lepszy patent na nią.

Cudowny przyprawnik do kuchni

Kupicie taki przyprawnik tu – KLIK.

Plecak od Stradivariusa

Ostatnio szukałam jakiejś małej torebki, w której zmieści mój duży portfel i mały aparat. To nie było łatwe! Po 3 wypadach do galerii handlowej skusiłam się w końcu na mały, czarny plecak od Stradivariusa. Polubiliśmy się tak bardzo, że już się nie rozstajemy! Jest pojemny, nie dynda mi na biodrze i jest wygodny. I jest zamykany na zamek! Klapki, guziczki u mnie nie wchodziły w grę. Kupicie go tu – klik.

Co Wy ostatniego fajnego odkryliście

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.