Ostatnie tygodnie są dla mnie bardzo intensywne, bo pracuje nad świetnym projektem dla Was. Znalazłam jednak czas na odrobinę słodkości i przetestowałam trochę jagodzianek dla Was. Wybrałam dla Was te najlepsze jagodzianki w Trójmieście.

Najlepsze jagodzianki w Trójmieście

ZOBACZ WPIS AKTUALNY Z 2023

Cukiernia Tomasz Deker GDAŃSK

Tomasz Deker nigdy nie zawodzi i w tym roku zdecydowanie zasługuje na pierwsze miejsce. Jagodzianki od Dekera są największe i najlepsze. Na wierzchu mają kruszonkę i posypane są cukrem pudrem, a w środku znajdziecie bardzo dużo, słodkiego nadzienia pełnego jagód. To nie są same jagody w środku, a taka bardziej konfitura, ale dzięki temu jest słodziutko i pysznie. Cena 8 zł.

https://www.instagram.com/p/CEI98YyJrDv/

Punkt GDYNIA

Punkt Gdynia zaskoczył w tym roku swoich gości pysznymi jagodzianki serwowanymi z gdańskim mlekiem, czyli śmietanką z migdałami oraz shocikiem z mleka. W środku jagodzianki znajdziecie same jagódki, których kwaskowatość równoważy słodkie gdańskie mleko. Na wierzchu jagodzianki jest też drobna kruszonka. Koszt 13 zł.

https://www.instagram.com/p/CEOeNaapamN/

Cukiernia Eugeniusz Lipiński GDAŃSK/GDYNIA

Dzięki mojej grupie „gdzie zjeść w Trójmieście” na fb dowiedziałam się o tych jagodziankach. Najpierw przetestowała je moja mama i skuszona kolejną dobrą opinią postanowiłam również je przetestować. Bardzo dobre jagodzianki, smakiem przypominają mi moje dzieciństwo. W środku mocno jagodowa konfitura, a na wierzchu lukier. Koszt około 5 zł.

Capuccino Cafe SOPOT

To pierwsze jagodzianki, które zjadłam w tym roku. Capuccino Cafe to miejsce, które również jest pewniakiem jeśli chodzi o wypieki. W tym roku zaserwowali pyszne jagodzianki z kruszonką pełne jagód. Cena 7 zł.

Udanego testowania! Spieszcie się, bo sezon na jagodzianki coraz bliżej końca 🙁 Żeby być na bieżąco ze mną podczas takich testów zapraszam do obserowania mojego konta na Instagramie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.