image_pdfPDFimage_printWydrukuj

Szykując ten wpis naszła mnie jedna myśl! Trójmiasto kocha sushi! To też dobry produkt na wynos i dowóz. W tych dosłownie chorych czasach niestety postanowiłam przygotować też listę miejsc, które się zamknęły. Liczę, że jednak wrócą do nas w lepszych czasach.

Jeżeli szukasz sprawdzonych przeze mnie restauracji to zajrzyj do działu KULINARNE TRÓJMIASTO.

MÓJ KULINARNY PRZEWODNIK PO TRÓJMIEŚCIE

Zapraszam Cię też do mojej grupy na fb „gdzie zjeść w Trójmieście„, w której jest już ponad 10 000 osób!

Pamiętajcie jednak, że osoby, które otwierają teraz gastro to nie szaleńcy. To osoby, które krok po kroku od dawna do tego dochodziły. Wesprzyjcie ich na starcie.

NOWE KULINARNE W TRÓJMIEŚCIE

Ryba i Ryż – nowy bar sushi na skraju gdańskich dzielnic Zaspy i Brzeźna z konkurencyjnymi cenami i bardzo dobrą jakością. Przetestowałam już ich propozycje i ze śmiałością polecam. Na Sylwestra też już zestaw zamówiłam.

Umiko Sushi – nowa restauracja sushi, która powstała dzięki wieloletniej pasji na Wzgórzu w Gdyni. Autorskie menu bazuje na sushi, ramenie i japońskich daniach głównych.

Agato Sushi – to nowa restauracja sushi w Gdyni na Wielkim Kacku, otworzona przez osoby z 13-letnim doświadczeniem w branży.

Sushi Kushi – w Gdyni jeszcze otworzyła się restauracja sushi sieciówkowa, która ma całkiem sporo lokali w Polsce.

Koi koi Ramen – nowa ramenownia w gdańskim Wrzeszczu, w której menu obecnie jest 6 wariantów tego dania, a do tego różne kolory makaronów.

Mleczna Krówka – to nowy lokal w Gdyni serwujący domowe, tradycyjne, polskie śniadania. Będą również śniadania na słodko na ciepło, koktajle w tym wegańskie czy kanapki.

Tel Aviv Urban Food – w Gdyni z początkiem grudnia wystartowała znana już w Polsce wegetariańska restauracja serwująca kuchnię izraelską. Ich punkty w innych miastach cieszą się dobrymi opiniami.

Bagietka – nowy oddział piekarni otworzył się na gdańskim Przymorzu przy Zielonym Rynku, w pawilonie handlowym Kamyk Zielony.

ZAMKNIĘTE LOKALE

  • Oh My Dog
  • Negroni
  • Cafe Pub Bruderschaft
  • Radiostacja
  • Kociołek
  • La Vita ?.

Wszystkie zdjęcia we wpisie, za wyjątkiem głównego na górze, są własnością restauracji.

One Reply to “Nowe kulinarne w Trójmieście #15 i zamknięcia”

  1. Z Wrzeszcza says: 29 grudnia 2020 at 13:43

    Fajne zestawienie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.