image_pdfPDFimage_printWydrukuj

Ostatnio publikowałam Wam wpis o tym, jak zogranizowałam 30-ste urodziny dla rodziny. Planuję krótką serię wpisów na temat, a całość będzie zebrana w projekcie „30ste urodziny„. Dzisiaj wpis z serii, którą bardzo lubicie, czyli co kupić na 30-ste urodziny na prezent? Uważam, że miło jeśli jest to coś, co zostanie z nami na dłużej, dlatego łapcie inspirację.

Pomysł na prezent na 30-stkę

Mapa podróży

pomysł na prezent mapa podróży

Mapa podróży to idealny pomysł na prezent dla podróżnika! Sama od dawna marzyłam o takiej mapie, ale większość stron oferuje mapę podróży po świecie, a my głównie skupiamy się na podróżach po Polsce. Moje wpisy z podróży po Polsce zebrane są tutaj. Do tej pory kolekcjonowałam swoje podróże na mapie online. Teraz z wielką przyjemnością mogę je wspominać codziennie, po przebudzeniu, w ciągu dnia, wieczorem i kiedy chcę, patrząc na mapkę na ścianie.

pomysł na prezent mapa podróży

Mapa podróży po Polsce z możliwością personalizacji do kupienia jest TUTAJ poprzez MyGiftDna. Mapa wydrukowana jest na specjalnej piance, dzięki czemu zgodnie z legendą możemy oznaczać tu miejsca:

  • odwiedzone
  • planowane
  • wymarzone
  • oraz nasz dom.

Dodatkowo na górze mapy i na dole możemy dodać kilka słów od siebie, dzięki czemu produkt jest taki naprawdę nasz. Z przyjemnością wybierałam hasła do wypisania na niej i stanęło na:

„Podróżować to żyć”

„Kochać to chcecieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspomnień„. ♥

pomysł na prezent mapa podróży

Ta mapka jest dodatkowo obramowana i ma wielkość 50×70 cm.

Pomysł na prezent-mapa podróży

Jeżeli macie w gronie swoich bliskich osoby, które kochają podróże to będzie to dla nich na pewno wspaniały prezent. Z przyjemnością mogę Wam polecić mapę podróży po Polsce jako prezent na 30ste urodziny, bo sama bardzo się z takiego ucieszyłam! Wreszcie mamy mapę naszych podróży!

Obserwuj mnie na Instagramie – tutaj zawsze będziesz ze mną na bieżąco, zobaczysz pracę blogową od kulis, pójdziemy razem na spacer po Trójmieście i wyruszymy w podróże :).

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.