image_pdfPDFimage_printWydrukuj
18 grudnia zorganizowałam razem z MESO Ramen spotkanie przedświąteczne dla trójmiejskich influencerek połączone z 8-mymi urodzinami mojego bloga! Świętowałyśmy po azjatycku przy nie tylko najlepszym ramenie w Trójmiecie (zobacz mój wpis), ale także przy innych pysznościach! Ciekawi jak wygląda takie spotkanie? Zapraszam do obejrzenia filmiku.

Spotkanie trójmiejskich influencerek w MESO RAMEN

 

Jak było? Pysznie i wesoło!

 
 
Meso Ramen z szefem Maćkiem na czele ugościło nas jak prawdziwe królowe! Maciek opowiedział nam o historii powstawania własnej restauracji, wyjaśnił czym powinien charakteryzować się prawdziwy ramen oraz z pasją i iskierką w oczach rozmawiał o azjatyckiej kuchni. Dziewczyny były zachwycone! Spotkałyśmy się w małym kameralnym gronie, bo wiadomo przed świętami wszyscy zabiegani, tym bardziej doceniam tych co przybyli :). Zajrzyjcie do kanałów dziewczyn, ciekawe, czy którąś kojarzycie? 🙂
Nie wiem czy jeszcze ktoś z Was pamięta, ale właśnie na początkach mojego blogowania organizowałam takie przedświąteczne spotkania (np. tu, tu czy tu). Fajnie byłoby się znowu spotykać częściej!
 

Co jadłyśmy w Meso Ramen?

Zaczęłyśmy od mojej ulubionej sałatki z glonów wakame oraz sałatki z kalmarów. Potem były pierożki gyoza z różnymi farszami. Wreszcie wjechał najlepszy ramen w Trójmieście 🙂 – ramen miso z kurczakiem w miodzie! Potem natąpiła wyjątkowa uczta Omakase, czyli kolacja degustacyjna przygotowana w ciemno przez sushimastera. Deser po sąsiedzku przygotował nam sam Tomasz Deker i to było idealne słodkie zwieńczenie wieczoru.
 
 
 
 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.