image_pdfPDFimage_printWydrukuj

Dzisiaj ostatni dzień roku 2018, dlatego postanowiłam napisać krótkie podsumowanie. Co przyniósł 2018 rok na blogu? Na pewno miałam wiele momentów pełnych weny twórczej, zrealizowałam kilka swoich pomysłów i zarwałam kilka nocy na pisanie i obrabianie zdjęć. Starałam się publikować systematycznie i często, choć pracując na etacie jest to naprawdę wielkie wyzwanie! Nie jeden wolny weekend poświęciłam dla Was na pisanie, ale wiecie co? Lubię to! I jestem z siebie dumna, kiedy dostaję od Was wiadomości, że się podoba, że korzystacie z przepisów czy rekomendacji czy obieracie ten sam kierunek podróży co ja. Cieszę się kiedy mam możliwość współpracować ze świetnymi markami i nawet wtedy kiedy zostaję ekspertem i mogę publicznie się wypowiadać, choć mnie to mocno stresuje :). Zapraszam na podsumowanie!

Podsumowanie roku 2018 na blogu

 • W tym roku wydałam swojego pierwszego ebooka z jesiennymi przepisami, który dostępny był za darmo. Ebooka stworzyłam sama, kompletnie nie wiedząc co i jak, ale udało się! Poszedł w świat! Podobał się! – link do ebooka tu. 
 
 • W momencie, w którym stworzyłam ebooka puściłam w świat do Was pierwszego newsletter’a. Obiecuję, że w nowym roku będziecie dostawać emaile trochę częściej i chciałabym też dla Was zapisanych przygotować coś ekstra. Do newslettera zabierałam się kilka lat… więc to dla mnie wielki krok w przód. Jeżeli jesteście zapisani to zaglądajcie na skrzynki, bo wczoraj puściłam Wam przepisy na Sylwestra i pomysł na Nowy Rok z Glodny.pl.
 
 
 • Starałam się montować dla Was filmiki, ale jak widzę średnio to Was interesuje 🙂 jednak potrzebowałam też spróbować czegoś nowego. Wiem jedno, że to filmiki z podróży małych i dużych interesują Was najbardziej – a myślałam, że jesteście ciekawi jak wyglądają kolacje w restauracjach ;). Nie wiem czy rozwijać się w tym kierunku, potrzebowałabym się przeszkolić i poznać jakie materiały chcielibyście oglądać. Mój malutki kanał tu – KLIK.
 
 
 • Nagrywałam całkiem dużo jak na moje możliwości insta stories aby mieć z Wami kontakt na bieżąco. To właśnie ten kanał – Instagram – dał mi to czego brakowało mi. Będąc w restauracji natychmiast mogłam pokazywać Wam dania, podczas gotowania kręciłam filmiki, byliście tu ze mną jak dobrzy znajomi widząc moje smutki i szczęścia, podróżując ze mną i chorując. To właśnie tu jestem ciągle z Wami, lubię pisać z Wami i radzić się Was. To kanał, w którym pozwalam się na wiele lifestylowych materiałów. Obserwujcie mnie tu – https://www.instagram.com/dusiowakuchnia/.
 • Zostałam ekspertką podczas panelu dyskusyjnego na największej konferencji gastronomicznej Made Restaurant w Gdyni i rozmawiałam na temat siły influencerów w marketingu restauracji.
 • Miałam zaszczyt uczestniczyć w gali Gault&Millau, podczas której nastąpiła premiera nowego Żółtego Przewodnika.
 
 
 
 • Zorganizowałam spotkanie trójmiejskich influencerek w MESO RAMEN połączone z 8-mi urodzinami bloga (relacja wkrótce na blogu).
 
 
 • W 2018 roku opublikowałam aż 161 wpisów!!!
 Najpopularniejsze wpisy z 2018: 

Do zobaczenia w Nowym Roku 2019!

2 Replies to “Podsumowanie roku 2018”

 1. Ma J. says: 31 grudnia 2018 at 19:40

  Gratuluję tak wielu sukcesów i życzę Ci wielu, więcej w nadchodzącym roku. P.S. Na pierwszym zdjęciu wyglądasz prześlicznie 🙂 Czerwień na ustach zdecydowanie Ci pasuje 🙂

 2. Ola says: 1 stycznia 2019 at 15:31

  udany rok 🙂 Wszystkiego dobrego w 2019 :*

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.