Oklejaj lodówkę

Sklep OKLEJAJ.PL oferuje maty magnetyczne na lodówkę w przeróżnych wzorach. To niesamowite, że w tak prosty sposób można odmienić naszą kuchnię. Gdy znudzi Ci się Twoja kuchnia – odmień ją w przyjemny i prosty sposób. Przyklejenie maty trwa kilka sekund, a efekt jest niebywały. Matę można dowolnie czyścić, oczywiście łatwiej wyczyścić jest taką matę niż pucować białą czy srebrną lodówkę.
Co najlepsze to matę magnetyczną można wybrać w dowolnym wzorze, przez piękne kwiaty, widoki, słodkości, napoje, koktajle po wzory geometryczne – dla każdego coś dobrego. Naprawdę ciężko się zdecydować :).
Mam dla Was kod rabatowy – patrz niżej.

Ja do naszej, niewielkiej kuchni wybrałam matę o nazwie „Pole margaretek” – naturalnie, kwieciście, jasno, optycznie powiększająca kuchnię i taka, że ma się ochotę położyć w trawie :). Wcześniej skłaniałyśmy się z Mamą ku orzeźwiającym koktajlom, ale uznałyśmy, że zimą niekoniecznie pasuje nam widok takiego chłodzenia :). 
Mata jest wysokiej jakości, kolory nie powinny blaknąć, jest też pokryta laminatem, więc nie trzeba martwić się o trwałe zabrudzenie.
Zalety:
  • odmiana nudnej kuchnie
  • proste czyszczenie – wystarczy wilgotna ściereczka
  • można ukryć rysy, stałe zabrudzenia na lodówce
  • łatwe naklejanie
  • mata na wymiar na Twojej lodówki
Cena mat magnetycznych uzależniona jest od wysokości lodówki:
do 125 cm – 149 zł
do 160 cm – 179 zł
do 200 cm – 219 zł. 
Sklep oferuje także naklejki i maty do innego sprzętu – zajrzyjcie na pewno coś Was zainteresuje klik.

Mam dla Was rabatowy kod rabatowy: uu666u8, który upoważnia do 15% zniżki na zakupy.
Kod ważny jest do 7 lutego – należy go podać podczas składania zamówienia na podstronie koszyka.