image_pdfPDFimage_printWydrukuj
Ponowny raz dostałam zaproszenie na spotkanie blogerek organizowane przez Anię z bloga Fashionable. Tym razem temat brzmiał „pielęgnacja od kuchni”, więc nie mogłam doczekać się spotkania, tym bardziej, że jeszcze nigdy nie dostałam zaproszenia, jako blogerka kulinarna na spotkanie kosmetyczne, a przecież też jestem kobietką i i dbam o siebie – Aniu dziękuję, że o nas kulinarnych pomyślałaś :).  Spotkałyśmy się w drogerii Douglas w gdyńskim centrum handlowym Riviera. 

Babskie spotkanie musi rozpocząć się…kawą. Panowie z kawiarni Starbucks nauczyli nas, jak prawidłowo należy degustować kawę. Najpierw wąchamy, a potem, jak najgłośniej siorbiemy :). Degustowałyśmy też kawę w towarzystwie serca typu camembert. W prezencie dostałyśmy zaproszenie na kawę i własny kubeczek wielokrotnego użytku! 🙂

Zasadniczą część poprowadziła Pani ekspert do spraw pielęgnacji drogerii Douglas, która opowiedziała nam, jak powinniśmy pielęgnować swoją twarz. Zapoznałyśmy się też z dwoma liniami kosmetyków dostępnych wyłącznie w tej drogerii, czyli Douglas Beauty System i Juvena. Zainteresowała mnie szczególnie Juvena, czyli marka kosmetyków, która dzięki specjalnej technologii pomaga osobom z poparzeniami, ale także tym, które szczególnie chciałaby wygładzić sobie skórę. Każdy z prezentowanych produktów mogłyśmy poznać na własnej skórze. 

sprawczyni zamieszania, piękna Ania 🙂

Jako pierwsze poznałyśmy także nowość, czyli soniczna szczoteczka Foreo do oczyszczania twarzy. Mam to szczęście, że udało mi się wygrać w konkursie oczyszczanie twarzy tym pięknym urządzeniem – nie mogę się doczekać :).
Kilka fotografii pożyczyłam od Innooka.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.