Ulubieńcy czerwca 2019

Czerwiec był cudowny! Dużo słońca to dużo dobrego humoru w moim przypadku. Na komputerze przesiadywałam rzadko, ale zebrało trochę się fajnych umilaczy :).Ulubieńcy czerwca

  • Kanał Do Roboty polecałam Wam już w poprzednich ulubieńcach, ale ciągle pojawiają się nowe filmy i mnie najbardziej zainteresował ten o pracy pszczelarzy :). Pewnie, dlatego że kocham miód, ale pszczół się boję :).

  • Serial Czarne Lustro – równie mocny, co przerażający, porąbany, a dający do myślenia. Nie każdy odcinek jest równie mocny, ale każdy kończy się tak, że trzeba chwilę pomyśleć, zastanowić się… Kiedyś próbowaliśmy do niego podejść, ale wydawał nam się dziwny. Teraz Netflix nadaje go od najnowszych odcinków, niejako od końca, ale każdy odcinek to odrębna historia. Moje przemyślenia – dokąd świecie zmierzamy? Czy nowoczesność nas nie zniszczy?

  • Muzyka – uwielbiam Miley, a ostatnio wypuściła same hiciory! W moich głośnikach leciała też Senorita.

https://www.instagram.com/p/ByZnc_RoDs3/

  • Wyjazd do Torunia! Na pewno opiszę Wam świetną restaurację w Toruniu 4 Pory Roku i zrecenzuje hotel, w którym spaliśmy! Wszystkie wpisy z Torunia są tutaj.

https://www.instagram.com/p/Bye04M_IN2A/

  • Książka „Jak uratować świat, czyli co dobrego możesz zrobić dla planety” A. Szpura to pozycja obowiązka dla każdego! Ta książka motywuje do zmian w naszym życiu, motywuje do działania, a do tego jest bardzo ładnie wydana. To poradnik dla osób, które nie wiedzą jak małymi krokami uratować świat. To nie jest książka naukowa, a właśnie zbiór potrzebnych rad do zmieniania na lepsze naszego świata.

  • TRUSKAWKI! Moje ulubione owoce! Jeżeli szukacie czegoś pysznego, to tu są wszystkie przepisy z truskawkami.

https://www.instagram.com/p/By0rkLjIRNJ/

  • Wypady na 100cznie! Na jedzonko, na piwko lub żeby po prostu posiedziedzieć sobie przy muzyce. Zajrzyjcie do wpisu „co zjeść na 100czni”.

https://www.instagram.com/p/BzHw8xIIJao/

A co Was zachwyciło w czerwcu?