image_pdfPDFimage_printWydrukuj

Październik okazał się bardzo trudnym dla mnie miesiącem. Choć na szczęście promyki słońca wciąż potrafią nas muskać to dopadła mnie też jesienna nostalgia. Miałam też całkiem sporo pracy, ale udało mi się też oderwać na chwilę i wypocząć na wsi. Na blogu pojawiły się takie wpisy jak:

Ulubieńcy października 2018

 • Serial Suits
W październiku zaczęliśmy oglądać na Netflixie nowy serial – Suits (W garniturach). Kiedy usłyszałam, że to serial o prawnikach to pomyślałam sobie „nuda”. Jakże się myliłam! To serial, w którym Mike, chłopak, który nie uczęszczał do szkoły prawniczej, a fartem (dzięki swojej pamięci fotograficznej) dostaje się do najlepszej firmy prawniczej. Musi udawać, że jednak te studia ukończył. Brzmi nudnie? Ale tak nie jest! Dodajmy, że występują tu przystojni mężczyźni w garniturach, a kobiety chodzą na szpilkach :). W serialu gra również (swoją drogą bardzo dobrze) księżna Meghan :).
 • Welurowe nakrycia głowy Looks by Luks
Totalnie zakochałam się w turbanach i na jesień zamówiłam z Looks by Luks welurowy turban i opaskę, czyli turband. Jestem zachwycona! Piękne wykonanie, wysoka jakość materiału i zachwytów nie ma końca.
 • Savoir-vivre
Jak pić elegancko herbatę? Jak trzymać filiżankę? Aleksandra wszystko Wam dokładnie wytłumaczy.

 • Langusta na Palmie

Nigdy bym nie pomyślała, że nawet ojcowie będą mieć własne kanały na youtubie. Nigdy bym nie pomyślała, że mogą tak bardzo znać się miłości i wyjaśniać nam relacje damsko-męskie. Polecam Wam kanał ojca Adama Szustaka, dominikanina. Myślę, że każdy znajdzie coś tam dla siebie.
 • Książka

Znany szwedzki trener Thomas Erikson wydał kiedyś książkę „Otoczeni przez idiotów” (nie miałam okazji jej czytać), a teraz na topie jest Jego nowa propozycja – „Mój szef jest idiotą. Jak poradzić sobie z szefem, aby nie przeszkadzał nam w pracy” przełożona przez wydawnictwo Wielka Litera. Przyznam, że zaciekawiła mnie ta publikacja i okazuje się, że powinna ją przeczytać każda osoba, która jest lub była szefem. Ta książka to też świetny poradnik dla „zwykłych pracowników”. Książka jest dosyć gruba i ma aż 31 rozdziałów, a wśród nich np.:

 • dlaczego czasami stresujesz się w pracy
 • jak stworzyć idealny zespół
 • jak zaangażować pracowników
 • skąd się biorą prawdziwe leniwce.

Jeżeli zastanawiasz się czasami, dlaczego szef zachowuje się tak a nie inaczej? Rozmyślasz, jak powinieneś ułożyć sobie z nim relacje, by praca przestała być horrorem? A może sam jesteś szefem i codziennie zmagasz się z pracownikami, którzy ewidentnie się obijają? Jeśli tak, to ta książka jest właśnie dla Ciebie.

To by było na tyle :). Zaglądajcie do mnie na Instagram :).

One Reply to “Ulubieńcy października 2018”

 1. Natalia says: 14 listopada 2018 at 14:58

  Bardzo fajny artykuł 🙂

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.